Концепт стереоресиверу
Основний зміст сторінки статті
Анотація
В даній статті запропоновано ідею апаратного комплексу, що відповідає за обробку сигналів. Концепт створено на основі аналізу продукції на ринку та базових потреб користувача. Використання FPGA (Field-Programmable Gate Array, ПЛІС) дозволяє досягти більшого функціоналу з зменшеним використанням апаратних ресурсів. Концепт являє собою реалізацію на програмованій матриці одинадцяти смугового еквалайзера який обслуговує звуковий потік, що надходить з зовнішніх джерел: з аналогового входу або Bluetooth-модуля, оброблений сигнал надходить на підсилювач. Така універсальна схема дозволяє, завдяки широкому спектру регулювання частот, поліпшувати якість звуку на виході аудіосистеми.
Блок інформації про статтю
Як цитувати
Maksymovych, B. O. (2019). Концепт стереоресиверу. Електронна та Акустична Інженерія, 2(2), 42–44. https://doi.org/10.20535/2617-0965.2019.2.2.163336
Номер
Розділ
Акустичні прилади та системи
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
“FLAC,” Wikipedia, 14-Feb-2019. [Online]. Available: https://uk.wikipedia.org/wiki/FLAC. [Accessed: 05-Apr-2019].
“FPGA,” Wikipedia, 16-Sep-2018. [Online]. Available: https://uk.wikipedia.org/wiki/FPGA. [Accessed: 05-Apr-2019].
Soolo, “Cifroviy zvuk: DSP vs PCM [Digital sound: DSP vs PCM]” Habr, 25-May-2016. [Online]. Available: https://habr.com/ru/post/275613/. [Accessed: 05-Apr-2019].