Експериментальне дослідження біоелектричної активності мозку студентів під час прослуховування музичної композиції
Основний зміст сторінки статті
Анотація
В даній роботі наведена методика експерименту та експериментальне дослідження спектральних характеристик біоелектричної активності мозку студентів під час прослуховування музичної композицій. А саме, аудіо-сигналів, які були відібрані за спектральними характеристиками за критерієм охоплення чутного діапазону частот. З використанням статистичного аналізу представлено результати обробки ЕЕГ даних експерименту. Отримані результати відображені на картах активності мозку за частотами та за діапазонами для ритмів головного мозку, зокрема альфа-, бета- і тета-ритмів.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
S. K. Rankin, P. W. Fink, and E. W. Large, “Fractal structure enables temporal prediction in music,” J. Acoust. Soc. Am., vol. 136, no. 4, pp. EL256–EL262, Oct. 2014, DOI: 10.1121/1.4890198.
A. G. Polunina and N. P. Lefterova, “Topografiya spektralnykh kharakteristik bioelektricheskoj aktivnosti golovnogo mozga v sostoyanii pokoya,” Vestn. psikhiatrii, Nevrol. i neyrokhirurgii, vol. 4, pp. 48–54, 2012, URL: https://panor.ru/magazines/vestnik-psikhiatrii-nevrologii-i-neyrokhirurgii.html.
D. A. Liashko and S. A. Naida, “Research spectra of complex audio signals and methods of music therapy,” Electron. Acoust. Eng., vol. 2, no. 2, pp. 58–62, 2019, DOI: 10.20535/2617-0965.2019.2.2.