Електронне керування платформою з корисним навантаженням
Основний зміст сторінки статті
Анотація
В даній статті розглянуто організацію керування платформою з корисним навантаженням. Під словом керування розуміється: центрування платформи в «0», поворот платформи на заданий кут з потрібною швидкістю, команди старт/стоп, поправка на вітер. В якості корисного навантаження може виступати професійна екшн-камера. Система розрахована на надійну та довгу експлуатацію та універсальність у використанні.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
“ELEKTRONNYY POVOROTNYY SHTATIV TIME-LAPSE PULUZ PU362L [ELECTRONIC ROTARY TRIPOD TIME-LAPSE PULUZ PU362L],” For-extreme. [Online]. Available: https://for-extreme.com.ua/mount/stands/puluz-pu362l-panoramic-head.
“PULUZ Electronic 360 Degree Rotation,” Puluz, 2019. [Online]. Available: http://www.puluz.com/product/default!view.do?itemNo=PU362L.
“Drayvery ot TI: Upravlyay lyubym elektrodvigatelem [TI Drivers: Drive Any Electric Motor],” Texas Instruments, 2016. [Online]. Available: https://www.compel.ru/lib/75973.
B. Check, “Switched On: MOSFET Selection Guide,” 2017. [Online]. Available: https://www.boulderes.com/resource-library/switched-on-mosfet-selection-guide.
“BLDC motor and controller theory,” 2014. [Online]. Available: https://hackaday.io/project/3176-gator-quad/log/11053-bldc-motor-and-controller-theory.
S. THORNTON, “Metal Oxide Field Effect Transistor: What is RDS(on)?,” 2017. [Online]. Available: https://www.microcontrollertips.com/mosfets-what-is-rdson-faq/.
Ridonkulus, “PWM control and Dead Time Insertion,” 2014. [Online]. Available: https://hackaday.io/project/3176-gator-quad/log/11741-pwm-control-and-dead-time-insertion.
“What are Brushless DC Motors,” Renesas. [Online]. Available: https://www.renesas.com/us/en/support/technical-resources/engineer-school/brushless-dc-motor-01-overview.html.
S. Mishyn, “Upravleniye beskollektornym dvigatelem po signalam obratnoy EDS – ponimaniye protsessa [Brushless motor control based on reverse emf signals - understanding of the process],” Habr, 2016. [Online]. Available: https://habr.com/ru/post/390469/.
“Resolver (electrical),” Wikipedia. [Online]. Available: https://en.wikipedia.org/wiki/Resolver_(electrical).