Система відеоспостереження з функцією розпізнавання та з двома каналами передавання інформації
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Система відеоспостереження з функцією розпізнавання широко використовуються на сьогоднішній день. Вони призначені для організації отримання інформації про поточний стан об'єкту, що охороняється (технологічного процесу) шляхом збору, обробки, архівування, зберігання, відображення та аналізу цієї інформації. . Сучасні системи відеоспостереження прагнуть до зовнішнього світу через обмін даними через мережу Інтернет та дозволяють не стільки спостерігати за об'єктом і записувати отриману інформацію, а останнім часом можуть обробляти її з застосування алгоритмів розпізнавання образів і автоматичному режимі самостійно впливати на системи управління об'єктами.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
A. Ezzahout and R. O. Haj Thami, “Conception and development of a video surveillance system for detecting, tracking and profile analysis of a person,” in 2013 3rd International Symposium ISKO-Maghreb, 2013, pp. 1–5, DOI: 10.1109/ISKO-Maghreb.2013.6728128.
S. A. Atone, A. S. Bhalchandra, and P. H. Bhagat, “Moving Object Detection with an IP camera,” in 2018 Second International Conference on Intelligent Computing and Control Systems (ICICCS), 2018, pp. 1–4, DOI: 10.1109/ICCONS.2018.8662963.
“CCTV - Security and Communications - ELVIS Company, Kyiv, Ukraine.” , URL: https://www.elvis.com.ua/en/cctv-en.html.
“CCTV Security Cameras Reviews.” , URL: https://www.cctvcameraworld.com/security-camera-reviews/.
“Facial Recognition: Who’s Tracking You in Public? - Consumer Reports.” , URL: https://www.consumerreports.org/privacy/facial-recognition-who-is-tracking-you-in-public1/.
“ESP32-CAM Video Streaming and Face Recognition with Arduino IDE | Random Nerd Tutorials.” , URL: https://randomnerdtutorials.com/esp32-cam-video-streaming-face-recognition-arduino-ide/.
“Face Recognition Applications.” , URL: http://www.animetrics.com/technology/frapplications.html.
“SIM800C GSM/GPRS Module User Manual UDV-SIM800C _Rev 3 Shanghai Simcom.” , URL: https://fccid.io/UDV-SIM800C/User-Manual/UDV-SIM800C-User-Manual-Rev-3-2561044.
“ESP32 Technical Reference Manual About This Manual.” 2019, URL: https://www.espressif.com/en/support/download/documents.