Використання енергії кроку людини як альтернативного джерела енергії
Основний зміст сторінки статті
Анотація
Робота присвячена дослідженню впровадження новітньої системи генерації електроенергії в місцях, які не придатні для встановлення інших систем електрогенерації. В роботі розглянуто екологічну проблему традиційних методів вироблення електроенергії, проаналізовано переваги та недоліки альтернативних систем. Показано переваги та доцільність застосування електрогенеруючої плитки в місцях з інтенсивним рухом людей. Розроблено структурну схему системи генерації електроенергії з даною плиткою і проведено розрахунки потужності її компонентів в цілому.
Блок інформації про статтю
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Посилання
“International Thermonuclear Experimental Reactor.” [Online]. Available: https://en.wikipedia.org/wiki/ITER.
“Fusion: A Big Win For ORNL.” [Online]. Available: https://web.archive.org/web/20081206061108/http://www.ornl.gov/info/ornlreview/v38_1_05/article15.shtml.
O. V. Hulman, “Alternatyvni dzherela enerhii[Alternative Energy Sources].” [Online]. Available: https://naurok.com.ua/alternativni-dzherela-energi-duzhe-vazhliva-problema-dlya-dano-epohi-yak-otrimati-bagato-energi-i-yakomoga-deshevshe-70680.html.
A. Povnyy, “Trotuarnaya plitka Pavegen, generiruyushchaya elektroenergiyu [Pavegen paving slabs that generate electricity],” Electrik.info, 2020. [Online]. Available: http://electrik.info/main/news/1138-trotuarnaya-plitka-generiruyuschaya-elektroenergiyu.html.
D. Khadilkar, “Energy-Harvesting Street Tiles Generate Power from Pavement Pounder,” SCIENTIFIC AMERICAN, A DIVISION OF SPRINGER NATURE AMERICA, INC., 2013. [Online]. Available: https://www.scientificamerican.com/article/pavement-pounders-at-paris-marathon-generate-power/.
Y. M. Poplavko and Y. I. Yakymenko, P’yezoelektryky.Navchalʹnyy posibnyk [Piezoelectrics.Tutorial]. NTUU “KPI,” 2013, ISBN: 978-966-622-587-3.
I. Y. Irodov, Elektromagnetizm. Osnovnyye zakony [Electromagnetism. Basic laws]. Moscow: Laboratorija znanij, 2009, ISBN: 978-5-9963-0064-8.
“Pavegen.” [Online]. Available: https://en.wikipedia.org/wiki/Pavegen.
“Chto takoye gelevyy akkumulyator? Kakaya raznitsa mezhdu gelevym i obychnym AKB [What is a gel battery? What is the difference between a gel and a regular battery],” AvtoPulsar, 2014. [Online]. Available: https://avtopulsar.ru/chto-takoe-gelevyj-akkumulyator-kakaya-raznica-mezhdu-gelevym-i-obychnym-akb/.