Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

 • Автор підтверджує:

  • що представлена робота не була раніше опублікована (за винятком публікації у вигляді резюме, частини опублікованій лекції, огляду або дисертації;
  • що вона не знаходиться на розгляді для публікації в інших виданнях;
  • що вона схвалена для публікації всіма наявними співавторами;
  • що вона схвалена для публікації інститутом або відповідальним установою, в якому вона виконана.

  Автор передає засновнику журналу "Електронна та Акустична Інженерія" КПІ ім. Ігоря Сікорського на безоплатній основі невиключні права на цю статтю на весь строк дії авторського права, в тому числі право на її публікацію в журналі "Електронна та Акустична Інженерія".

  Авторське право передається в момент прийняття рукопису до редакції.

  Цим Автор гарантує, що його / її стаття є оригінальною і він / вона уповноважений співавторами здійснити таку передачу.

  Передача авторського права охоплює право на відтворення і поширення статті, включаючи відбитки, переклад, фото, мікрофільми, електронні форми (он- і оффлайн) або інші подібні види відтворення.

  Після отримання згоди на публікацію від Автора зміни в авторстві або порядку вказівки імен співавторів прийматися не будуть.

 • Зміст рукопису відповідає профілю і науково-технічному рівню журналу і містить елементи, визначені в постанові Президії ВАК України від 15.01.2003 №7-05/1 (Бюлетень ВАК України, №1, 2003 с.2)

 • Стаття оформлена відповідно до вимог журналу.

  Всі рисунки окремими файлами в форматі TIFF/JPG будуть завантажені як Супровідні файли.

  Мета-дані до кожного завантаженого документу будуть заповнені на 2х мовах (українська та англійська).

 • Стаття не містить елементів плагіату

Відео інструкція як подати статтю

Стаття, обсягом від 6 сторінок, оформлюється відповідно до ШАБЛОНУ. Налаштування формул для MathType у ФАЙЛІ.

Реферат статті на англійській мові має формуватися за структурою IMRaD

Посилання на першоджерела, які використані в статті, рекомендуємо виконувати за допомогою програми Mendeley, шаблон для формування переліку літератури можна завантажити за ПОСИЛАННЯМ. Невeлику відео-інструкцію можна подивитися за ПОСИЛАННЯМ.

Просимо взяти до уваги: у випадку відсутності активності автора протягом 2 місяців на будь-якому з етапів підготовки статті (Рецензування/Редагування/Коректура) - редакція залишає за собою право призупинити подальший розгляд подання.